Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 1 800 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 52,85 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na wysokim parterze. Budynek z 2018 roku o 3 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna przygotowane od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Prestiżowa lokalizacja w elitarnej inwestycji, doskonały dojazd do centrum miasta, wykończenie pod klucz, wysoki standard oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna. Nieopodal mieszczą się liczne sklepy mało i wielkopowierzchniowe, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, restauracja oraz rozległe tereny spacerowe, a także plaża.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Dodatkowo do mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna przynależy taras z ogrodem, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe na podziemnym parkingu (dodatkowo płatne 150 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15457)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...