Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 36,16 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na czwartym piętrze. Budynek o siedmiu kondygnacjach. Mieszkanie do wynajmu Wrocław przygotowane od razu do zamieszkania.

Najmocniejszym atutem mieszkania na wynajem Wrocław jest jego doskonała lokalizacja z wygodnym dostępem do komunikacji publicznej oraz śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyposażone w nową pralkę, lodówkę, kuchenkę, telewizor, nowy odkurzacz oraz umeblowanie widoczne na zdjęciach. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław prezentuje się następująco:
– balkon
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte popularnym programem „0%prowizji od najmującego” dzięki czemu najemca nie zapłaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15395)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...