Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 1 400 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój. Studio. Kawalerka. Wrocław Fabryczna wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na I piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 35 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach południowy wschód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna o dużym, przestronnym wnętrzu wykończone w dobrym standardzie przy zastosowaniu dobrej jakości materiałów. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– kuchnia
– salon/sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna jest wyposażone w urządzenia AGD. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy miejsce parkingowe pod blokiem. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu znajduje się nieopodal centrum miasta, na terenie zamkniętego osiedla z szlabanem, w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajduje się osiedlowy sklep znanej sieci, przedszkole, gabinety lekarskie, pizzeria. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 750 zł. Polecam i zapraszam na prezentacje mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15463)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...