Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem.Powierzchnia mieszkania to 47,99 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na drugim piętrze. Budynek o czterech kondygnacjach. Ekspozycja okien na zachód.

Mieszkanie Wrocław do wynajęcia kompletnie urządzone i wyposażone w niezbędne sprzęty. Wnętrze mieszkania Wrocław do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon+ balkon widokowy + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia +przedpokój. Mieszkanie Wrocław na wynajem przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 250 złotych miesięcznie).

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się prestiżowej inwestycji deweloperskiej, na terenie zamkniętego, monitorowanego osiedla w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjnych. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte zostało słynnym i popularnym programem „0% prowizji odnajmującego”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław na wynajem.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15382)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...