Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 550 000 zł

Mieszkanie, sześć pokoi, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 3 309 zł. Powierzchnia mieszkania to 166,2 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na pierwszym piętrze. Kamienica z 1900 roku o czterech kondygnacjach. Duży potencjał – mieszkanie do sprzedaży Wrocław znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej (kancelaria, biuro).

Mieszkanie Wrocław na sprzedaż po remoncie, w trakcie którego wymieniono okna, panele, stropy, podłogi oraz zabudowę kuchenną z wyposażeniem. Mocnym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław jest jego doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z centrum. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte zostało popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu całość prowizji z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław na sprzedaż:
– komunikacja
– przedpokój
– 3 sypialnie
– przedpokój
– salon przechodni
– wc
– salon
– kuchnia
– gabinet
– 2 łazienki.
Wszystkie pokoje wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie.

Zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław sprzedaż. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3408)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...