Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 456 605 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 670 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 80,53 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na parterze. Budynek z 2019 roku o 4 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku północnym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku pierwotnego, dzięki czemu przyszli właściciele nie będą zmuszeni do zapłaty 2% podatku PCC.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna objęte zostało również programem „0% prowizji od kupującego ”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– antresola
– łazienka
– balkon.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego i prestiżowego osiedla to kolejna z długiej listy zalet tego oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna. Do centrum miasta dojechać można w zaledwie kwadrans. Wokół rozciągają się tereny rekreacyjno-wypoczynkowe, Park Grabiszyński, Lasek Oporowski, liczne trasy spacerowe i rowerowe. Nieopodal mieści się wiele punktów handlowo-usługowych, szkół, przedszkoli. Taka lokalizacja zapewnia także znakomity dojazd do autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia S8.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna adresowane jest do wymagających klientów, a w szczególności osób pragnących odnaleźć spokojną, kameralną i cichą okolicę do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna wykończone przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Rodziny posiadające samochody z pewnością ucieszą liczne miejsca postojowe:

– Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 25 tys. zł

– Miejsce postojowe w garażu podziemnym, podwójne zależne: 37 tys. zł
Istnieje również możliwość nabycia komórki lokatorskiej w cenie 2 500 zł/mkw.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa https://qarshi.com/bokstaven-a/index.html , mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3394)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...