Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 456 605 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Najmocniejsze atuty oferowanego mieszkania Wrocław Fabryczna do sprzedaży to: zastosowane wysokiej jakości materiały wykończeniowe, atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego i prestiżowego osiedla oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + salon + łazienka + aneks kuchenny + antresola + 2 sypialnie.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych, Parku Grabiszyńskiego, Lasku Oporowskiego, wielu tras spacerowych i rowerowych. W sąsiedztwie mieści się wiele przedszkoli, szkół, punktów handlowo-usługowych. Ta lokalizacja gwarantuje również doskonały dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia S8 oraz autostrady A4.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna objęte słynnym i cenionym wśród naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego ”. Oznacza to, że nowy właściciel nie musi płacić prowizji dla biura pośrednictwa, gdyż opłata ta przerzucona jest na stronę sprzedającą. Co więcej, przyszły właściciel nie płaci również 2% podatku PCC, gdyż oferowanego do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku pierwotnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna dedykowany wymagającym klientom oraz wszystkim tym, którzy szukają spokojnej, kameralnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Osoby zmotoryzowane zainteresują z pewnością liczne miejsca postojowe: miejsce postojowe w garażu podziemnym (25 000 zł) / podwójne zależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (37 000 zł). Istnieje również opcja zakupu komórki lokatorskiej za 2 500 zł/mkw.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 670 zł. Powierzchnia wynosi 80,53 metra kwadratowego. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na parterze nowego budynku z 2019 roku. Wystawa okien na północ.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3394)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...