Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 409 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 274 zł. Powierzchnia mieszkania to 49,43 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 2011 roku o 7 kondygnacjach. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało znanym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze mieszkanie do sprzedaży Wrocław niezwykle funkcjonalne i estetycznie urządzone.

Mocnym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław jest jego atrakcyjna lokalizacja nieopodal znanej galerii handlowej. Punkt świetnie skomunikowany z centrum oraz innymi dzielnicami miasta. Dojazd do centrum miasta tramwajem zajmuje około 10-15 minut. To znakomite miejsce nie tylko do zamieszkania, ale i pod inwestycję.

Wszystkie pomieszczenia mieszkania do sprzedaży Wrocław wykończone w bardzo dobrym standardzie: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój + balkon. W skład wyposażenia wchodzą: solidnie i nowocześnie wykonana kuchnia wraz ze sprzętem AGD, meble w salonie oraz meble w sypialni, a także wyposażenie łazienki łącznie z pralką.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław bardzo ekonomiczne w eksploatacji. Pełna własność. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,

zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15956)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...