Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 396 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Odremontowane wnętrze wykończone w dobrym standardzie, atrakcyjna cena za metr kwadratowy (6 556 zł) oraz poszukiwana na rynku powierzchnia (60,4 m2) – tak prezentują się najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na drugim piętrze jedenastokondygnacyjnego wieżowca z lat 80-tych ubiegłego wieku. Wystawa okien na północ i południe.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– loggia
– 2 sypialnie
– wc
– kuchnia
– łazienka.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Fabryczna są po generalnym remoncie, kiedy to wymieniono wszystkie instalacje, na podłogach położono mozaikę parkietową, wstawiono plastikowe okna, a drzwi wejściowe wymieniono na podwójne, antywłamaniowe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16000)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...