Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 350 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 292 zł. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Wrocław fabryczna to 48 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na drugim piętrze. Budynek z 2002 roku o trzech kondygnacjach.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna wyróżnia się niecodziennie spotykanym, wysokim standardem oraz bardzo dobrej klasy materiałami, wykończeniowymi. Dodatkowo do budynku został doprowadzony światłowód, zatem właściciele mieszkania Wrocław do sprzedaży będą mogli korzystać z bardzo szybkiego internetu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Fabryczna:
– balkon
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– sypialnia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Kolejnym, mocnym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna jest ujęty w cenie koszt zakupu boksu garażowego o powierzchni 22,6 mkw oraz komórki lokatorskiej o powierzchni 4,01 mkw. Dużą zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław jest jego znakomita lokalizacja blisko szkoły, w dobrym punkcie miasta. Szybko można stąd dojechać na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3490)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...