Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 329 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 39,39 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na III piętrze. Budynek z 2016 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 352 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Znakomita lokalizacja na terenie nowego, kameralnego osiedla to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna. Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz naziemne miejsce postojowe przypisane na zasadach wyłącznego korzystania. Dużą zaletą jest również najbliższe otoczenie z kompletną infrastrukturą oraz ogrodzone osiedle – wjazd możliwy tylko przez bramę automatyczną. Nieopodal znajdują się liczne szkoły, przedszkola, lokale usługowe, handlowe oraz wiele przystanków tramwajowych i autobusowych.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka z wc + korytarz + balkon. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna jest nietuzinkowe i posiada bardzo duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna wykończone w bardzo dobrym standardzie. Ogrzewanie: centralne gazowe, kocioł dwufunkcyjny Buderus. Istnieje możliwość obsługi i regulacji ogrzewania za pomocą aplikacji. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna wyróżnia się również niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna doskonale nadaje się zarówno do własnych celów mieszkaniowych, jak i na inwestycję pod wynajem. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16003)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...