Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 329 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 833 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 42 metry kwadratowe. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na trzecim piętrze. Budynek z 2012 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunku  południowym.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce parkingowe w garażu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna niezwykle ekonomiczne w utrzymaniu. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego doskonała lokalizacja. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna znajduje się w sąsiedztwie prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, w pobliżu parków i terenów zielonych. Nieopodal mieści się szkoła, dwa przedszkola, place zabaw oraz wiele sklepów.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna zachwyca również swoim klimatycznym, kameralnym i nowoczesnym wnętrzem, które zostało pokazane na okładce znanego magazynu o wnętrzach. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + balkon + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka. Ponadto mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy komórka lokatorska (2,7 m2). Cena komórki lokatorskiej to 6 tys. zł.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Fabryczna są kompletnie wyposażone oraz umeblowane (w cenie). Z okna roztacza się zapierający dech w piersiach widok na okolicę. Wokół cisza i spokój. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16022)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...