Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 325 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 42 metry kwadratowe. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 738 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna w ramach popularnego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Pełna własność z KW bez obciążeń. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego znakomita lokalizacja blisko licznych sklepów, przedszkoli, szkoły, basenu, ładnego parku oraz rozległych terenów spacerowych i rowerowych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dbają o to między innymi solidne, antywłamaniowe drzwi oraz domofon. Wszystkie pokoje i  pomieszczenia mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna są po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– salon
– sypialnia.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna wraz z piwnicą. W cenie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna zawarto już umeblowanie: kuchni i łazienki. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup mieszkania Wrocław Fabryczna. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16045)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...