Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 280 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 669 zł. Powierzchnia mieszkania to 32,3 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na III piętrze. Wieżowiec o 11 kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie znanego osiedla z pełną infrastrukturą, nieopodal licznych sklepów, lokali usługowych, szkoły, przedszkola, centrum handlowego to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Taka lokalizacja gwarantuje również znakomitą komunikację z każdą częścią miasta.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław spółdzielczo-własnościowe z księga wieczystą. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wykończone w bardzo dobrym standardzie. Wymienione okna PCV, na podłogach odnowiona mozaika dębowa, w kuchni i łazience kafle. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław adresowane głównie do rodzin z dziećmi, ale świetnie nadaje się także jako bezpieczna lokata kapitału i oferta inwestycyjna. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15963)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...