Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 255 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Cena mieszkania na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Mieszanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna o dużym potencjale – świetne również jako bezpieczna forma lokaty kapitału z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie bądź sprzedaży. Księga wieczysta bez obciążeń.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna wykończone w znakomitym stanie technicznym. Między innymi wymieniono okna na PCV, na podłogach położono nowe panele, a w kuchni i łazience nowe kafle. Wszystkie media miejskie. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka + balkon + kuchnia. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy piwnica.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury, blisko wielu sklepów, lokali usługowych, szkół, przedszkoli oraz znanego i lubianego przez mieszkańców centrum handlowego. Lokalizacja zapewnia także doskonalą komunikację z innymi częściami miasta.

Mieszkanie Wrocław Fabryczna do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Dziewiąte piętro. Jedenastokondygnacyjny wieżowiec. Powierzchnia oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna to 37,2 mkw. Atrakcyjna cena w przeliczeniu za metr kwadratowy wynosi 6 855 zł. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację mieszkania d0 sprzedaży Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15984)

Kontakt:
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...