Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 249 000 zł

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 29,11 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 554 zł. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 2004 roku. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mieszkanie Wrocław do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie osiedla z kompletną infrastrukturą to pierwsza z zalet tego mieszkania Wrocław na sprzedaż. Nieopodal znajduje się hala handlowa, słynny dom handlowy, dyskonty znanych sieci, stacja benzynowa, szkoła podstawowa, liczne przedszkola, żłobki, przychodnie lekarskie, apteki, lokale usługowe, gabinety lekarskie oraz lokale z małą gastronomią. Osoby lubiące aktywny wypoczynek z pewnością ucieszy bliskość siłowni, kortów tenisowych, boisk sportowych oraz rozległych terenów rekreacyjnych.

Mieszkanie Wrocław na sprzedaż łącznie z umeblowaniem. Wnętrze tworzą następujące pomieszczenia:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie Wrocław na sprzedaż doskonale nadaje się dla singla lub pary, jednak z powodzeniem może być wykorzystane jako zakup inwestycyjny pod późniejszy wynajem. Niskie koszty utrzymania. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania Wrocław na sprzedaż przynależy komórka. Zapraszam do kupna.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3489)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...