Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 248 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 267 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 30 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2006 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie cichego, spokojnego i kameralnego osiedla o niskiej zabudowie tuż przy rzece, w otoczeniu zieleni, ale jednocześnie bardzo dobrze skomunikowane to pierwszy z mocnych atutów oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna. W sąsiedztwie znajdują się liczne miejsca spacerowe i rekreacyjne, jak np. Las Osobowicki. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna niezwykle estetycznie wykończone, słoneczne, kompaktowe, jasne i widne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna stanowi odrębną własność z udziałem we własności gruntu. Księga wieczysta bez obciążeń. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy pomieszczenie piwniczne.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon/sypialnia
– balkon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Zgodnie z księgą wieczystą powierzchnia 32,5 m2 wraz z przynależną komórka lokatorską. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna wraz z elementami wyposażenia. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna doskonale nadaje się dla rodziny, jak również może stanowić atrakcyjną ofertę inwestycyjną. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław fabryczna dostępne od zaraz. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16007)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...