Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 235 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 26,13 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na I piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 993 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna doskonale nadaje się dla singla, pary, jak również może stanowić bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną. Znakomita lokalizacja ok. 4 km od węzła Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W sąsiedztwie przedszkole, szpital, sklepy, apteka, restauracja, kąpielisko etc.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna wykończone, wyposażone i dotychczas nie zamieszkane. Pełna własność włącznie z gruntem i księga wieczystą bez obciążeń. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy miejsce postojowe w garażu podziemnym (15 000 zł). Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16055)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...