Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 200 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 761 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 25,77 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na V piętrze wieżowca. Budynek o 11 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Atrakcyjna lokalizacja gwarantująca dobrą i szybką komunikację z każdą częścią miasta to pierwszy z mocnych atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław spółdzielczo-własnościowe bez księgi wieczystej. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, ale wymaga remontu. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16002)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...