Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 544 460 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław A Fabryczna AA do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4 937 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 110,28 mkw., usytuowanie na bezpiecznym, drugim piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek wzniesiony w 2017 roku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna w standardzie deweloperskim.

Do długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna dodać należy znakomitą lokalizację nieopodal licznych sklepów, punktów usługowych, przedszkola, szkoły, poczty, apteki oraz rozległych terenów zielonych, a także przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym. Nowi właściciele mogą również korzystać z lokatorskiej komórki. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: salon + przedpokój + 3 sypialnie + łazienka + kuchnia. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-9348)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...