Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 379 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 7 657 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja blisko kluczowych węzłów komunikacyjnych  to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 49,5 mkw., usytuowanie na X piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek oddany do użytku z 1982 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Duży potencjał – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale także jako inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem.  Sprzyja temu również wspominana już znakomita lokalizacja. Na wyciągnięcie ręki słynny dom handlowy, dyskonty znanych sieci, pasaże, pawilony handlowo-usługowe oraz placówki edukacyjne i medyczne.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław: salon + balkon + sypialnia/gabinet + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + komunikacja. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna spółdzielczo-własnościowe bez KW. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna bez wyposażenia i umeblowania (za wyjątkiem elementów wbudowanych). Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16084)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...