Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 349 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 5 895 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 59,2 mkw., usytuowanie na VII piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek wzniesiony w 1980 roku o 12 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach wschód – zachód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna zachwyca swoimi imponującymi widokami na panoramę osiedla i park. Duża zaletą jest również atrakcyjna lokalizacja 8 km do Rynku. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje możliwość zaparkowania na bezpłatnych, zielonych parkingach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna doskonale nadaje się na zakup inwestycyjny.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + pokój + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + i pomieszczenie gospodarcze. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne (3,8 m2). Ogrzewanie miejskie. Okna plastikowe wymienione kilka lat temu. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna przeznaczone do generalnego remontu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna bez obciążeń. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16110)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...