Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 325 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. 42 metry kwadratowe liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 738 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przeszło generalny remont. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: kuchnia + salon + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna przynależy pomieszczenie piwniczne. na straży bezpieczeństwa lokatorów oraz ich dobytku czuwają antywłamaniowe drzwi oraz domofon. Standard wykończenia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna – gładź gipsowa, nowa elektryka, hydraulika, innowacyjne ogrzewanie. Podłogi – panele i płytki, okna PCV, meble kuchenne bez AGD. W cenie oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna ujęto umeblowanie: kuchni, łazienki.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna znajduje się nieopodal sklepów, przedszkoli, szkoły, basenu, ładnego parku oraz rozległych terenów spacerowych i rowerowych. W planach również tramwaj do centrum. Pełna własność z KW bez obciążeń. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna adresowane do rodzin, ale równie dobrze może stanowić atrakcyjną ofertę inwestycyjną. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup mieszkania Wrocław Fabryczna. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16045)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...