Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 269 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. 32,88 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się na wysokim parterze. Budynek z rynku wtórnego o 3 kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 181 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Do najmocniejszych zalet mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zaliczyć należy atrakcyjną lokalizacją znakomicie skomunikowaną z centrum, pobliską pełną infrastrukturę (sklepy, lokale usługowe, szkoła, przedszkola, centra handlowe, galerie handlowe, hala sportowa) oraz rozległe tereny zielone (park). Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, w bardzo dobrym stanie technicznym.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna przynależy pomieszczenie piwniczne. Dodatkowo mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż wraz z odrębną własnością z udziałem w gruncie. wszystkie pokoje i pomieszczenia przeszły kapitalny remont. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie okna na PCV, wymieniono wszystkie instalacje, na podłodze w pokojach położono wysokiej jakości panele, a w kuchni i łazience kafle. Na ścianach są gładzie.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna ogrzewane elektrycznie (ciepła woda z pieca gazowego). Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż wraz z widocznym wyposażeniem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Zapraszam na prezentację mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16077)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...