Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 248 000 zł

Mieszkanie, studio, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Fabryczna sprzedaż. 30 metrów kwadratowych wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się na drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2006 roku liczący cztery kondygnacje. Dużą zaletą jest atrakcyjna – jak za ten standard i lokalizację – cena za metr kwadratowy wynosząca 8 267 zł.

Mieszkanie Wrocław Fabryczna do sprzedaży łącznie z elementami wyposażenia. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna adresowane do rodziny bądź jako atrakcyjna oferta inwestycyjna. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna przygotowane od razu do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + przedpokój + balkon + łazienka + aneks kuchenny. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna bardzo widne, jasne, słoneczne i estetycznie wykończone. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy komórka lokatorska oraz piwnica. Księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna stanowi odrębną własność z udziałem we własności gruntu.

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego doskonała lokalizacja na terenie cichego, spokojnego i kameralnego osiedla o niskiej zabudowie tuż przy rzece, w otoczeniu zieleni. Okolice znakomicie skomunikowana z centrum miasta. Nieopodal mieszczą się atrakcyjne miejsca na spacery oraz rekreację. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna gotowe do zamieszkania. Mieszkanie na sprzedaży Wrocław Fabryczna wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16007)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...