Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy, standard deweloperski oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno ogromny metraż 123,98 mkw. oraz funkcjonalny rozkład. Budynek planowany do oddania w 2020 roku o 6 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna jest wyposażone w balkon lub loggię. Wysokość pomieszczeń wynosi w zależności od kondygnacji – od 260 do 280 cm. Ciekawa, atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, stadionu oraz rozległych terenów zielonych. Warto w tym miejscu podkreślić dobre połączenie komunikacyjne z centrum oraz bliskość terenów rekreacyjno-wypoczynkowych.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8361)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...