Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy, standard deweloperski oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 59,49 mkw., usytuowanie w 3-kondygnacyjnym budynku oraz funkcjonalny rozkład. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Rynek pierwotny.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania Wrocław Fabryczna. Przy transakcji zakupu mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-31499)

Kontakt:
tel. +48  71 337 84 17

Inne w tej kategorii...