Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 2 900 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław w konkurencyjnej cenie 2,9 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajmu Wrocław należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o 4 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na II piętrze i poszczycić się może ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław to 47,99 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na wynajem Wrocław imponuje już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. W pobliżu znajdziemy bogatą infrastrukturę: liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, restauracje, apteki. Ponadto lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz terenów rekreacyjnych.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– przedpokój;
– łazienka;
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia mieszkaniu Wrocław zostały wyposażone w niezbędne sprzęty. Osoby zmotoryzowane docenią możliwość parkowania samochodów w pobliżu budynku. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15737)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...