Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 2 700 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 9-kondygnacyjnej kamienicy. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 2,7 tys. zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien na zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna mieści się na VIII piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 2018 roku. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław gotowe do zamieszkania przez nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + pokój dla dziecka + balkon. Wszystkie pokoje są niezwykle słoneczne.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Mieszkanie na wynajem Wrocław kompletnie wyposażone. Duże wrażenie robi przepięknym widok, jaki rozpościera się z okien oraz balkonu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się w korzystnej lokalizacji z dobrym dojazdem do Rynku. W pobliżu znane centrum handlowe, lubiany przez mieszkańców park i nadodrzańskie wały. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15666)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl

Inne w tej kategorii...