Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 2 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane w kamienicy w konkurencyjnej cenie 2,5 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajmu Wrocław należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o 4 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na I piętrze i poszczycić się może ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław to 63,71 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław olśniewa swoim komfortowym i przestronnym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– balkon wenecki.
Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Duże wrażenie robią na pewno wysokie na 3,5 m sufity, które optycznie powiększają wnętrze.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław imponuje swoją ciekawą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury: punktów usługowych, restauracji, sklepów, supermarketów, aptek, przychodni zdrowia, placówek oświatowych, szkół etc. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do pozostałych części miasta. Wokół rozciągają się przepiękne tereny zielone. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław tylko na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15811)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...