Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 2 450 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna, do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Wrocław liczy 62,8 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 2 450 zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku. Kolejne atuty mieszkania do wynajęcia Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na północ – południe oraz lokalizacja na parterze. Mieszkanie do wynajmu Wrocław doskonale nadaje się od razu do zamieszkania. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortem i przestronnością:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– balkon.
wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem mieszkaniu Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD. Dużym udogodnieniem dla przyszłych najemców będzie na pewno dostęp do komórki lokatorskiej oraz zamykane miejsce postojowe.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, przedszkoli, szkół itp. To również doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny tryb życia ze względu na pobliskie ścieżki rowerowe. Do centrum można dojechać w raptem kwadrans. Oferowane mieszkanie do wynajmu Wrocław na zasadzie tzw. „najmu okazjonalnego”.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15691)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...