Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 1 350 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Fabryczna na wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się na II piętrze w budynku z 2020 roku. Ogromną zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna jest również jego wygodny metraż 23,87 mkw., bezpieczna lokalizacja w 7-kondygnacyjnym budynku a także gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na południe oraz konkurencyjną cenę. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się w niezwykle korzystnej lokalizacji, blisko popularnej galerii handlowej. Nieopodal liczne sklepy, szkoły, obiekty sportowe etc. Pierwszy najem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajmu mieszkaniu Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa monitoring.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław doskonałe dla singla. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 650 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15655)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...