Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 1 300 zł/miesięcznie

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 31,4 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna znajduje się na IV piętrze w budynku o 7 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na północny wschód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Prestiżowa lokalizacja nieopodal centrum, w niezwykle nobilitującym budynku z usługami typu concierge to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna. Wnętrze kompletnie wyposażone i umeblowane:
– salon/sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona oraz monitoring. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15502)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 1 300 zł/miesięcznie

Inne w tej kategorii...