Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja, kameralny klimat osiedla oraz dobrej jakości materiały budowlane. Nie można też zapomnieć o imponującej powierzchni 110,28 mkw. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na II piętrze w budynku o 3 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 2017 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Fabryczna do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Osiedle składa się z jednego budynku wielorodzinnego http://lindner-dresden.de/buchstabe-g/index.html , w którym oprócz mieszkań funkcjonują cztery lokale usługowe. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno szerokie, komfortowe miejsce postojowe w garażu podziemnym. wszystkich pozostałych – duża komórka lokatorska. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna mieści się w pobliżu wielu sklepów, punktów usługowych, przedszkola, szkoły, poczty, apteki oraz rozległych terenów zielonych. Warto na koniec podkreślić, że budynek wybudowany jest z keramzytu, dzięki temu mieszkania są ciepłe i ciche, o niskich kosztach ogrzewania.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-9348)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...