Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 530 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na II piętrze w budynku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna gotowe do przyjęcia nowych domowników. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna warto jeszcze dodać dogodną lokalizację oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o imponującej powierzchni 70 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 7 571 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne do wyłącznego korzystania miejsce w garażu podziemnym.

Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie niskiej zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku i terenów zielonych a zarazem z bardzo dobrym i szybkim połączeniem komunikacyjnym oraz infrastrukturą to pierwsza z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój
– wiatrołap
– balkon.
Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna jest niezwykle słoneczne, jasne i widne z ekspozycją na wschód, południe i zachód. Aneks kuchenny z meblami oraz sprzętem AGD. Duże wrażenie robi także bezpośrednie otoczenie – zagospodarowany teren z nasadzeniami. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16147)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...