Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 365 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na II piętrze w budynku o 12 kondygnacjach. Rynek wtórny. Budynek wybudowany został w 1980 roku. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna gotowe do przyjęcia nowych domowników. Wystawa okien na północ i południe. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna warto jeszcze dodać dogodną lokalizację oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 47,4 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 7 700 złotych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– kuchnia
– salon
– sypialnia
– balkon
– przedpokój
– łazienka
– wc.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna odremontowane i zadbane. To znakomita propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią możliwość parkowania przed budynkiem. Wszyscy natomiast ucieszą się z praktycznej komórki lokatorskiej (2,5 m2) oraz atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki sklepy, szkoła, przedszkola i żłobki, place zabaw. Do centrum dojechać można w ok. kwadrans.

Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16150)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...