Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 362 294 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz ciekawy styl wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 59,49 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 6 090 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się w budynku o trzech kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 2019 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław Fabryczna. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-31499)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...