Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 359 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 35,17 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 359 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 10 208 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 2008 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien oraz IV piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do zamieszkania. Budynek z 2008 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– 2 balkony.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym w przyziemiu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław są słoneczne, widne i funkcjonalne.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny, gdyż jest obecnie wynajmowane. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Cena oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław podlega negocjacji. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jego zakup bądź remont. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16273)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...