Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 349 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz kameralny klimat. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 59,2 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 5 895 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na siódmym piętrze w budynku o dwunastu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 1980 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód i zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna gotowe do przyjęcia nowych domowników. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna do generalnego remontu.

Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy piwnica o powierzchni 3,8 mkw. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– pomieszczenie gospodarcze
– salon
– przedpokój
– pokój
– wc
– balkon
– łazienka
– 2 sypialnie
– kuchnia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna olśniewa również zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę osiedla i zielony park. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy możliwość zaparkowania na bezpłatnych, zielonych parkingach. Mieszkanie do sprzedaż Wrocław Fabryczna o dużym potencjale inwestycyjnym. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16110)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

1324x16 (1x1)
56 B
x (x)

Inne w tej kategorii...