Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 333 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, Wrocław Fabryczna na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 4-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 333 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 33 m2, a także położenie na III piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 10 091 zł/m2 oraz atrakcyjna ekspozycja okien.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest niezwykle przestrzenne jasne i funkcjonalne. Budynek z windą.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ekonomiczne w eksploatacji. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław perfekcyjnie nadaje się nie tyko do zamieszkania, ale również pod zakup inwestycyjny (obecnie wynajmowane). Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Cena oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław pozostaje wciąż do negocjacji.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16272)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...