Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 315 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym budynku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 315 000 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 39,62 m2, a także położenie na X piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 7 951 zł/m2 oraz atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze
– spiżarnia
– łazienka.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno możliwość parkowania przy bloku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław posiada księgę wieczysta i znakomicie nadaje się dla pary, singla albo jako zakup w celach inwestycyjnych. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może również znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw. Wnętrze oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław jest po kapitalnym remoncie 5 lat temu. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16241)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...