Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 255 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można też zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 37,2 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 6 855 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na IX piętrze w wieżowcu o 11 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna gotowe do przyjęcia nowych domowników. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury, n nieopodal licznych sklepów, lokali usługowych, szkoły, przedszkola oraz znanej galerii handlowej. Ponadto lokalizacja zapewnia znakomity dojazd i komunikację z każdą częścią miasta. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna stanowi odrębną własność z odziałem we własności gruntu. Księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Fabryczna:
– balkon
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna posiada wszystkie media miejskie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na późniejszy, dochodowy wynajem. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (014-15984)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...