Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja w nowym budynku, bezpieczne, drugie piętro oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Nie można zapomnieć też o poszukiwanej na rynku powierzchni 68 mkw. Budynek o 3 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 2019 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Fabryczna do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna znajduje się w nowej, prestiżowej inwestycji zaprojektowanej z myślą o funkcjonalności i estetyce. Zaleta budynku to prostota i funkcjonalność, a prosta bryła budynku ma nawiązywać do nowopowstałych w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością opcja zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-10463)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...