Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyróżnia się interesującą ekspozycją na południe oraz komfortowym metrażem 52 m2. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca ponadto swoją konkurencyjną ceną 2,3 tys. zł/m-c i nadaje się do szybkiego zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zlokalizowane jest na II piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach. Dla cudzoziemców płatność za rok z góry.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław adresowane w głównej mierze do par lub singli. Mieszkanie na wynajem Wrocław wraz z przynależnym miejscem postojowym (dodatkowo płatne: 300 zł/m-c). Mieszkanie do wynajęcia Wrocław poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją wśród zieleni i terenów rekreacyjnych, gdzie każdy znajdzie długie aleje do spacerowania, place zabaw dla dzieci, a także rozwiniętą infrastrukturę handlową (sklepy, punkty usługowe). Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– balkon
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław olśniewa komfortem, dobrym nasłonecznieniem oraz funkcjonalnym wyposażeniem/umeblowaniem.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15718)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...