Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu w cenie 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na zachód, funkcjonalną powierzchnię 63,71 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 2,2 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Długą listę zalet zamyka na pewno korzystna lokalizacja na I piętrze.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie na wynajem Wrocław imponuje przestronnym (wysokie sufity 3,5 m), eleganckim i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– balkon.

Mieszkanie na wynajem Wrocław kompletnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław imponuje również doskonałą lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury (punkty usługowe, restauracje, sklepy, supermarkety, apteki, przychodnie zdrowia, szkoły etc.). Mocnym atutem są również pobliskie tereny zielone. Rodziny posiadające samochód ucieszą dostępne przed budynkiem miejsca parkingowe.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.  Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15728)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...