Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu w cenie 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Mieszkanie na wynajem wyróżnia się swoim funkcjonalnym metrażem 47,7 mkw., doskonałą lokalizacją a także przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ – południe. Budynek o 11 kondygnacjach, IV piętro. Mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław są odświeżone, w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Do mieszkania na wynajem Wrocław przynależy piwnica. Osoby zmotoryzowane ucieszy parking przed budynkiem (ze szlabanem).

Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (sklepy, centrum handlowe, dyskonty, apteka, piekarnia, park). Do Rynku można dojechać w ok. kwadrans. W pobliżu tereny rekreacyjne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15654)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...