Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Mieszkanie na wynajem wyróżnia się swoim funkcjonalnym metrażem 36,16 mkw., doskonałą lokalizacją a także przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Budynek o 7 kondygnacjach, VI piętro. Mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wraz z widocznym na zdjęciach umeblowaniem i wyposażeniem.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca swoją lokalizacją z bardzo dobrym dojazdem do śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15665)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...