Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajmu w cenie 1 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Mieszkanie na wynajem wyróżnia się swoimi funkcjonalnym metrażem 51 mkw., znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Budynek o 8 kondygnacjach, III piętro. Mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc.
Do mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna na co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15623)

Kontakt:
e-mail: e.kaczor@wgn.pl

Inne w tej kategorii...