Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 700 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. 50,65 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na IV piętrze. Budynek z rynku wtórnego o 8 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + garderoba + 2 balkony. Prestiżowa lokalizacja w słynnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna. Warto w tym miejscu podkreślić, że oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Fabryczna jest wynajmowane pierwszy raz po wykończeniu, zatem wszystko tu pachnie nowością.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna wyposażone i umeblowane. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Dla osób posiadających samochód przewidziano miejsce postojowe w garażu podziemnym 100 zł/m-c ( nie jest warunkiem koniecznym). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15460)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...