Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 400 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3  pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno metraż 53,26 mkw., usytuowanie na bezpiecznym, II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek oddany do użytku z 2016 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.

Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław tworzą: salon + aneks kuchenny + balkon + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław są wygodne, funkcjonalne i kompaktowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15490)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...